Wszystkie wpisy, których autorem jest admin

Informacja

Urząd Miejski w Pszczynie informuje, że posesje, dla których termin odbioru odpadów komunalnych przypada na dzień 11 listopada (środa) będą obsługiwane w sobotę 14 listopada.

Informacja

Urząd Miejski w Pszczynie informuje, że z dniem 1 lipca br. ulegną zmianie harmonogramy odbioru odpadów dotyczące następujących obszarów:
– sołectwo Rudołtowice,
– osiedle Daszyńskiego,
– ulice: Czajkowskiego (Pszczyna i Ćwiklice), Męczenników Oświęcimskich (Pszczyna
i Ćwiklice), Miłosza (Pszczyna), Fizi, Lompy, Stalmacha, Katowicka, Sucharskiego.
W pierwszych dwóch tygodniach lipca odbiory będą realizowane wg starych i nowych harmonogramów.
Harmonogramy dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Pszczynie pod adresem http://gospodarkaodpadami.pszczyna.pl/?page_id=46.

Informacja

Urząd Miejski w Pszczynie informuje, że z uwagi na dni świąteczne zmianie ulegną terminy wywozu odpadów komunalnych. Posesje, dla których termin odbioru odpadów przypada na 25 grudnia (wtorek) będą obsługiwane w najbliższą sobotę 22 grudnia, posesje, dla których termin odbioru odpadów przypada na 26 grudnia (środa) będą obsługiwane w sobotę 29 grudnia. Wywóz odpadów z 1 stycznia 2019 r. realizowany będzie w sobotę 5 stycznia 2019 r.

Informacja

Urząd Miejski w Pszczynie informuje, że 12 listopada odbiór odpadów komunalnych będzie się odbywał zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Tego dnia nieczynny będzie punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.